Ana Sayfa Haberler & Duyurular Başkan Yılmaz Bolu Hayvanları Koruma Derneği kaynaşma toplantısına katıldı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Hayvanları Koruma Derneği tarafından düzenlenen kaynaşma toplantısına katıldı. BOBES Kafeteryasında gerçekleştirilen toplantıda dernek üyeleri ile sohbet eden Başkan Yılmaz, Bolu Belediyesi’nin Türkiye’de bulunan en iyi ve en donanımlı Hayvan Hastanesi’ne sahip olduğunu belirterek, “İyi niyetli olan herkes ile ortak çalışmaya ve her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Bolu Hayvanları Koruma Derneği tarafından BOBES Kafeteryasında bir kaynaşma toplantısı gerçekleştirildi. Birçok dernek üyesinin yer aldığı toplantıya Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da katıldı.

“Başkanımıza teşekkür ediyorum”

Toplantıda ilk olarak bir konuşma yapan Dernek Başkanı Melek Ünal; “Öncelikle toplantımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bu toplantıyı düzenlememizdeki amaç tanışmak ve birbirimizle kaynaşmak ve bu sayede hep birlikte daha iyi çalışmalar gerçekleştirmek. Bizleri bu toplantımızda yalnız bırakmayan Bolu Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’a da çok teşekkür ediyorum. Kendisi dernek olarak bizlere her zaman destek olmuş birisidir. İnşallah bundan sonra da birlikte daha güzel işler yapacağız”

Melek Ünal’ın konuşmasının ardından Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Koray Kolludemiroğlu tarafından Bolu Belediyesi’nin yeni açtığı Hayvan Hastanesi hakkında bilgiler veren bir sunum gerçekleştirildi.

“İyi niyetli herkesle çalışmaya hazırız”

Toplantıda son olarak bir konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise, “Bolu Belediyesi olarak Türkiye’nin en modern ve en iyi Hayvan Hastanesi’ni yaparak hizmete sunduk. Az önce sunumda da gördüğünüz üzere biz insanların gittiği hastanelerde bulunan ekipmanların tamamına sahip bir hastane. Biz iyi niyetli olan herkesle çalışmaya hazırız. Böyle bir toplantı gerçekleştirdiğiniz için sizleri kutluyorum. İnşallah birlikte daha güzel hizmetler gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

 

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish